Про компанії

ORIFLAME


Компанія Оріфлейм, заснована в 1967 році двома братами аф Йокнік та їх другом, сьогодні є міжнародним косметичним концерном, який має представництва в більш ніж 60 країнах світу. Прихильникам натуральної шведської косметики є біля 3,6 мільйони Консультантів по всьому світу, які забезпечують щорічний об'єм продаж в 1,5 мільярди євро.
Бізнес-можливості Оріфлейм - найкраща пропозиція на ринку прямих продаж для тих, хто мріє про високі доходи та хоче розпочати шлях до своєї мрії, використовуючи унікальну бізнес-концепцію: «Заробляй сьогодні та втілюй свої мрії завтра TM».
Гуманне ставлення до природи та людей є частиною корпоративної політики компанії. Оріфлейм займається благодійними проектами як співзасновник міжнародного дитячого фонду. Акції компанії котируються на фондовій біржі Nasdaq OMX Exchange.
Компанія почала свій бізнес з виробництва однієї лінії засобів по догляду за шкірою, сьогодні компанія володіє власними виробництвами в 5 країнах світу і 2 дослідницькими центрами. Постійний асортимент компанії налічує 950 найменувань, який щорічно оновлюється мінімум на 250 одиниць новинок.
Інформаційна підтримка здійснюється за допомогою каталогів та інших друкованих матеріалів, що виходять тиражем 100 мільйонів екземплярів на 35 мовах і розроблених власним дизайнерським агентством компанії. На місцевих ринках така стратегія підтримується рекламними кампаніями та інтенсивними програмами по зв'язках з громадськістю, що сприяють розвитку популярності марки. 

Компанія Oriflame продає свою косметику методом прямих продажів. Консультанти Oriflame отримують комісію зі всіх особистих продажів, а також можуть запрошувати інших для роботи в компанію і отримувати винагороду від продажів всієї команди, яку вони створюють.

Компанія має 5 власних фабрик, розташованих у Швеції, Польщі, Росії, Китаї та Індії і 2 центру досліджень і розробок - в Дубліні (Ірландія) та Стокгольмі (Швеція).


Компанія володіє фабрикою в Красногорському районі (Московська область). У вересні 2010 року був закладений перший камінь в основу другого російського заводу в підмосковному Ногінську. Як очікується, будівництво підприємства буде закінчено в 2013 році, обсяг інвестицій складе € 125-175 млн, і після виходу на повну потужність це буде найбільша фабрика Oriflame у світі. Представництва компанії знаходяться в більш ніж 1400 містах Росії.

Цікаві факти
  • Щорічний обсяг продажів 1,5 мільярда євро
  • 3,6 мільйона Консультантів і 7900 співробітників по всьому світу
  • Асортимент продукції нараховує 1000 одиниць
  • Оріфлейм - співзасновник Міжнародного дитячого фонду
  • У команді власного Науково-дослідного центру Оріфлейм в Дубліні близько 100 вчених і експертів
  • Компанія володіє 5 власними фабриками в Швеції, Польщі, Китаї, Росії та Індії
  • Акції Компанії котируються на фондовій біржі Nasdaq OMX Exchange з березня 2004 року
  • Оріфлейм представлений в більш ніж 60 країнах світу, в 11 з них по франчайзингу

FARMASI

Компанія Tanalize Cosmetics займається виробництвом 2.000 різних видів косметики і туалетної продукції як під своїм брендом Фармасі так і для брендів відомих компаній для клієнтів в 118 країнах світу. Фабрика займає 40.000 кв.м, а денна виробнича потужність Farmasi складає 1000 тонн. Всі процеси, такі як виробництво, наповнення, маркування та упаковки,  повністю автоматизовані та  стерильні. Компанія Фармасі приділяє велику увагу інвестиціям в розвиток науково-технічну базу, завдяки чому її продукція конкурентноспроможна на світовому ринку. Продукція нашої марки FARMASI продається в 118 країнах.

В 1946 році був створений "TAN Health"(Тан Хелс)  для виробництва ліків та для імпорту хімічної сировини. В 1985 році був створений "Alize Cosmetics" та незабаром увійшов на ринок косметики-парфюмерії з продуктами по догляду за шкірою. В 1995 році "TAN Health" розпочав виробництво продуктів дитячої косметики. В 1997 році "TAN Health" та "Alize Cosmetics" об'єдналися. В 2003 році в Стамбулі був створений один із самих крупніших заводів в косметичному секторі і компанія була перейменована в "TANALIZE" (ТАНАЛІЗЕ). В 2003 році народився бренд ‘FARMASI’ (ФАРМАСІ). В 2009 році кількість експортованих країн,  досягла до 118 країн, це досягнення принесло ФАРМАСІ титул «Лідер Экспорту» в Турції. В 2010 році компанія "TANALIZE" увійшла в Турецький ринок косметики-парфюмерії через Систему Прямих Продаж (Networking Sales Systems) з її брендом "FARMASI".

Команда висококваліфікованих спеціалістів виробляють більше 2000 продуктів у відповідності з прийнятими міжнародними стандартами. Фармасі використовує сучасну техніку для підвищення якості своєї продукції та для більш ефективного робочого процесу. 

Сертифікати.
счетчик посещений