Акції


* АКЦІЯ - Придбайте карту з 2 січня по 8 лютого 2013 року - Замовте продукцію Оріфлейм на 375 грн(по цінам консультанта) і більше протягом 21 дня з дня отримання дисконтної картки - Та отримайте в ПОДАРУНОК блендер Delfa 


АКЦІЇ КОНСУЛЬТАНТАМ

Стартова Програма для Новачків
A4_StartProgra_RGB.jpg
У каталозі «Ексклюзивно для БК» будуть представлені продукти зі звичайного каталогу, але з більшою знижкою *. Продукцію можна замовити в необмеженій кількості. Це дозволить збільшити ваш дохід!

* Знижки на продукт у звичайному каталозі і каталозі для БК бувають у різних каталожних періодах.

За допомогою каталогу «Ексклюзивно для БК» можна придбати новинки наступного каталогу.
Таким чином, учасник Бізнес-Класу має можливість замовити нову продукцію на два тижні раніше інших Консультантів.
Щоб скористатися спеціальними пропозиціями Ви повинні бути членом Бізнес-Класу, тобто в минулому періоді у Вас має бути не менше 100 особистих ББ.

Переваги участі в Бізнес-Класі:
Учасник Бізнес-Класу може придбати кілька найкращих продуктів з поточного асортименту зі знижкою і в необмеженій кількості, і отримати негайний прибуток 50%!
Можливість замовити кращу новинку наступного каталогу на два тижні раніше.
Набори тестерів продукції, представленої в наступному каталозі зі знижкою.
Учасник Бізнес-Класу зможе дати протестувати продукт зі знижкою клієнтові заздалегідь. У каталозі «Ексклюзивно для Бізнес-Класу» можна побачити зображення продуктів.
Продукція, представлена ​​тільки на сторінках каталогу «Ексклюзивно для Бізнес-Класу», зі знижкою до 70%.
Об'ємна знижка 3%: Починаючи з 150 ББ, ви отримуєте об'ємну знижку з ваших продажів і продажів вашої структури.

БК = 100 ББ
100 ББ + 100 ББ = 50% знижка!
Розмістіть замовлення на 100ББ два каталоги поспіль і отримайте знижку 50% на ваш улюблений продукт *.
Ви можете вибрати будь-який продукт з прайс-листа відповідного періоду, включаючи продукцію з каталогу Велнес, але виключаючи продукцію з Каталогу Бізнес Аксесуарів.

* При розрахунку знижки 50% за основу береться регулярна ціна продукту в каталозі без знижки. Бали бонусу і Обсяг продажів зменшуються пропорційно.
10%-й Профі-бонус.
Члени Профі-Клубу отримують 10%-й бонус від всіх продажів понад 150 ББ! Ця знижка надається, якщо сумарний обсяг ваших замовлень складає більше 250 ББ. Бонус розраховується за формулою: (ХББ - 150 ББ) х 10% і нараховується на товарну знижку наступного каталогу.

Попереднє замовлення онлайн.
Члени Профі-Клубу можуть розміщати інтернет замовлення по наступному каталогу за 2 тижні до початку його дії. Ці замовлення є пріоритетними для обслуговування, а значить будуть оброблені та упаковані в перший же день нового каталогу.

Пільгові умови кредитування.
Якщо у Консультанта дозволений кредит, кредитний ліміт автоматично збільшується до 1000 грн. (звичайний кредитний ліміт 400 грн.). Він буде доступний у наступному каталозі після того, в якому було розміщено замовлення на 250 ББ.

Члени Профі-Клубу мають можливість мати кілька неоплачених кредитних замовлень на будь-яку суму в межах кредитного ліміту 1000 грн.

Пільгові умови кредитування анулюються, якщо Консультант протягом 5-ти каталогів не брав участь в Профі-Клубі.

Значок Профі-Клубу.
Консультант, який є членом Профі-Клубу протягом 3-х каталожних періодів поспіль, отримує в подарунок спеціальний значок! Значок зроблений зі срібла з золотим напиленням.
счетчик посещений